Menu

قوانین و شرایط استفاده


قوانین و شرایط استفاده
وب سایت "ITLIX.com" که منبعد در این توافق نامه با نام "پلت فرم" نامیده می شود به منظور ارائه محتوای آموزشی بر بستر وب ایجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود و مرور صفحات سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى شرایط و الزامات را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و این پلت فرم ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با این شرایط لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

 • دقت و تلاش زیادی به منظور تضمین کیفیت محتوای آموزشی انجام شده است، با این حال صحت محتوای تولید شده توسط منابع خارجی و اساتید داخلی بر عهده ایشان می باشد و پلت فرم هیچ تغییری در محتوا و ترجمه فنی آن نمی دهد.
 • سعی شده که مطالب ترجمه شده به زبان فارسی حتی الامکان به محتوای زبان اصلی نزدیک باشد، با این حال پلت فرم دقت 100% در ترجمه ها را تضمین نمی کند.
 • استفاده ، مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خودتان صورت مى‌گیرد. پلت فرم تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
 • اطلاعات موجود در سایت، از منابع رسمی شرکت های فناوری اطلاعات گردآوری می گردد ولی ایشان هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.
 • مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط سایت پلت فرم، ادعا یا تضمین نمی‌شود.
 • پلت فرم، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود. در این زمینه پلت فرم هیچ گونه مسولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و این سایت صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط آگهی دهندگان می‌باشد.
 • هرگونه پیام یا مطلبى از جمله اخبار ، آگهی، عکس، ویدئو و غیر آن که به پلت فرم ارسال مى‌گردد غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. تمامی اطلاعات ارسال شده به پلت فرم مى‌تواند توسط سایت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غیر محدود برای باز تولید، نشر، پخش و یا ارسال به شبکه ها و وب سایت های دیگر بکار رود.
 • پلت فرم در قبال اطلاعات سایت های دیگرى که با این سایت مرتبط باشند یا لینک داده شده باشند و یا لینک آنها در پلت فرم قرار داشته باشد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از پلت فرم ایجاد شده‌اند. پلت فرم بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.
 • این پلت فرم به هیچ سازمان، نهاد و تشكل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و بصورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پلت فرم می باشد.
 • ارائه خدمات رایگان باعث ایجاد حقی برای كاربر یا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، پلت فرم می تواند با صلاحدید خود از ارائه خدمات رایگان به كاربر خودداری نماید.
 • اخبار، اسناد و مدارك موجود برروی این پلت فرم ممكن است شامل اشكالات تحریری یا غیرعمدی باشد. اما ما این حق را برای خود محفوظ می داریم كه در هر زمان و در صورت صلاحدید خود، نسبت به رفع هر نوع اشكال و یا حذف قسمت یا قسمت هائی از سایت اقدام نماییم. پلت فرم ممكن است هر نوع تغییرات دیگر را كه لازم بداند در سایت و اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و یا قیمت ها در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.
 • هرگونه سوءاستفاده از نام پلت فرم و خدمات مرتبط ممنوع می باشد.
 • قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
 • چنانچه شما نگرانی و یا نکته ای مبهم در این موافقت نامه مشاهده می فرمائید، و نیاز به تماس با ما جهت توضیحات کامل تر و یا ایجاد شفافیت بیشتر می كنید لطفا به وسیله صفحه ارتباط با ما در تماس باشید . ما سعی می كنیم در کمترین زمان ممکن ،نسبت به رفع نگرانی و مشکل به وجود آمده اقدام نمائیم.
 • پلت فرم مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این شرایط و الزامات را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.
نمایش مترجم متن
بستن کادر مترجم
مترجم متن  
کلمه یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید: