Menu
تدریس در ITLIX

تدریس در ITLIX

تاریخ نگارش: 1395/11/29 - 1875 بازدید
وب سایت ITLIX یک پلت فرم ارائه محتوای آموزشی است و بابت درج محتوای شما هیچ مبلغی دریافت نمی کند. اگر تمایل دارید که محتوای تولید شده خود را به فروش برسانید، 70% از مبلغ هر فروش در پایان هر ماه به حساب شما واریز می شود و به گزارشات مربوط به کاربرانی که محصول شما را خریده اند و تماس های مربوط به آنها دسترسی خواهید داشت. اگر هم تمایل دارید که محتوای خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهید، ITLIX هیچ مبلغی از شما دریافت نمی کند و محدودیتی نیز در تعداد دوره، درس، آپلود فایل و ... ندارید.

درصد همکاری با ITLIX چگونه است ؟
ما تنها بستر عرضهٔ محتوا هستیم و تولیدکننده را در فروش آن سهیم می‌کنیم. ITLIX برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا، خریدنی (برای فروش) باشد 70% از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. ضمنا ما کاربران خود را مجبور به درج انحصاری محتوا در ITLIX نمی کنیم و شما مجاز هستید که همین محتوا را در دیگر سایت های مشابه نیز ارائه کنید.
ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان به عهدهٔ خود آنها است، اما ITLIX بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

نحوه و شرایط تسویه چگونه است ؟
در پنل کاربری خود لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. ITLIX در پایان هر ماه حق السهم تولید کننده محتوا را از طریق اینترنت بانک به حساب ایشان واریز می کند.

پارامترهای مهم در تائید محتوا:
  • کیفیت تصویر
  • کیفیت صدا
  • فن بیان خوب
  • ترجیحا دارای ویدئوی معرفی دوره
  • انتخاب موضوع مناسب
جهت ارسال محتوای تولید شده، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید. سپس روی آیکون "تدریس در ITLIX" کلیک کنید:

تدریس-در-ITLIX

پس از ورود به صفحه "تدریس در ITLIX" مشخصات دوره مورد نظر را وارد کرده و فایل های دروس را یک به یک آپلود کنید:
تدریس-در-ITLIX


پیشنهاد می کنیم که ابتدا فقط بخشی از درس اول یا توضیحات دوره را ارسال کنید تا کیفیت فایل و محتوای تولید شده، توسط کارشناسان ما بررسی شود و در صورت تائید، اقدام به ارسال دیگر فایل ها کنید. همکاری با شما باعث افتخار ما خواهد بود.
نمایش مترجم متن
بستن کادر مترجم
مترجم متن  
کلمه یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید: