Menu
چطور دریافت اعلانات اینستاگرام را شخصی سازی کنیم؟

چطور دریافت اعلانات اینستاگرام را شخصی سازی کنیم؟

تاریخ نگارش: 1397/2/26 - 655 بازدید
یکی از قابلیت‌های جالب موجود در اینستاگرام، امکان ایجاد تغییرات در نحوه نمایش اعلانات دریافتی از اپلیکیشن این شبکه اجتماعی است. در این مطلب چگونگی شخصی سازی دریافت اعلانات اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهیم.
حتما برایتان پیش آمده که با چک کردن تلفن هوشمند خود، اعلانات مختلفی را از اینستاگرام دریافت کرده باشید. این اعلانات که شما را از فعالیت دیگر کاربران و هرگونه تغییرات به وجود آمده در این شبکه اجتماعی باخبر می‌کنند، گاهی می‌توانند بسیار آزاردهنده باشند. برای مثال در صورتی که یکی از فالوورها به ضبط ویدیوی لایو اقدام کند، اینستاگرام از طریق نمایش اعلان، شما را از آن باخبر می‌سازد. دریافت این پیغام‌ها به صورت پیش‌فرض برای اپلیکیشن فعال بوده که خوشبختانه امکان ایجاد تغییرات در آن برای کاربر وجود دارد.
برای شخصی سازی دریافت اعلانات در اینستاگرام، مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

1. جدیدترین نسخه از اینستاگرام را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.
2. برنامه را باز کرده و وارد پرفایل شخصی خود شوید.

چطور-دریافت-اعلانات-اینستاگرام-را-شخصی-سازی-کنیم؟


3. با کلیک بر روی آیکون سه نقطه، منوی آپشن را باز کنید.

چطور-دریافت-اعلانات-اینستاگرام-را-شخصی-سازی-کنیم؟


4. از سربرگ Settings وارد بخش Push notifications شوید.

چطور-دریافت-اعلانات-اینستاگرام-را-شخصی-سازی-کنیم؟


5.تغییرات لازم را اعمال کنید.

چطور-دریافت-اعلانات-اینستاگرام-را-شخصی-سازی-کنیم؟


در منوی Push notification چند تقسیم بندی مختلف برای نحوه نمایش اعلانات در اثر فعالیت‌های مختلف قرار گرفته است. برای مثال در سربرگ Comment Likes، دو گزینه Off و From People I Follow وجود دارد و این اختیار به شما داده می‌شود تا دریافت و یا عدم دریافت اعلان را برای زمانی که کامنت‌تان لایک می‌شود، تعیین کنید. در این بخش با انتخاب گزینه Off، هیچ اعلانی را در رابطه با اینکه شخصی کامنت‌تان را لایک کرده دریافت نخواهید کرد. گزینه From People I Follow هم این امکان را می‌دهد تا در صورتی که شخص لایک کننده کامنت را فالو کرده‌ باشید، اعلان مربوط به آن را دریافت کنید.
گروه‌‌بندی زیادی در منوی Push notification موجود بوده و اینستاگرام دست کاربر را برای شخصی سازی دریافت اعلانات کاملا باز گذاشته است. بنابراین اگر شما هم برخی از این اعلانات را آزاردهنده می‌دانید، حتما سری به این منو بزنید.
نمایش مترجم متن
بستن کادر مترجم
مترجم متن  
کلمه یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید: