Menu
چطور در توییتر پیام‌های ۲۸۰ کاراکتری ارسال کنیم؟

چطور در توییتر پیام‌های ۲۸۰ کاراکتری ارسال کنیم؟

تاریخ نگارش: 1396/7/7 - 768 بازدید
توییتر در حال آزمایش فرمت جدیدی است که محدودیت ۱۴۰ کاراکتر را به دو برابر افزایش می‌دهد به طوری که می‌توان محتوای بیشتری را درون یک توییت ۲۸۰ کاراکتری جای داد.
این ویژگی فعلاً برای تعداد محدودی از کاربران فعال شده است، ولی اگر می‌خواهید همین الان از این قابلیت استفاده کنید، با کمک یک ترفند می‌توانید این کار را انجام دهید.
به یاد داشته باشید که انجام این کار به چند روش ممکن است، ولی به عقیده ما روش زیر مخصوصاً برای کاربران مرورگر کروم سرراست‌تر و بی‌دردسرتر است. مراحل کار بدین شرح است:
• به آدرس tweetdeck.twitter.com بروید.
• به بخش View رفته و از منوی Developer گزینه Developer Tools را انتخاب کنید.
• وارد زبانه Sources شوید و از طریق فلشی که در تصویر زیر مشخص شده روی Snippets کلیک کنید.


چطور-در-توییتر-پیام‌های-۲۸۰-کاراکتری-ارسال-کنیم؟• وقتی بخش Snippets باز شد، دکمه New Snippet را انتخاب و این کد را در پنجره خالی سمت راست صفحه کپی کنید.

چطور-در-توییتر-پیام‌های-۲۸۰-کاراکتری-ارسال-کنیم؟• برای اجرا کردن Snippet روی دکمه Play کلیک کنید.
• اکنون می‌توانید توییت‌های ۲۸۰ کاراکتری بنویسید.
چطور-در-توییتر-پیام‌های-۲۸۰-کاراکتری-ارسال-کنیم؟


• لطفاً دقت کنید که این ترفند فقط در Tweetdeck کار می‌کند، یعنی برای ارسال توئیت‌های ۲۸۰ کاراکتری حتماً باید از کلاینت Tweetdeck استفاده کنید.
عده‌ای از کاربران توییتر درباره این قابلیت آزمایشی توییتر اظهار رضایت کرده‌اند. نمونه‌ای از پست های کاربران توییتر در این زمینه به شرح زیر است:
«توییت ۲۸۰ کاراکتری عالیه! با اینکه کلی مطلب نوشتم هنوز ۷۰ کاراکتر دیگه جا دارم. باورم نمیشه!»
«با این ویژگی جدید، وقتی توییت می‌نویسی هنوز کلی جای اضافه داری. اصلاً نمی‌دونم چطوری باید این جای خالی رو پر کنم…با اموجی؟ نه! منظورم رو متوجه می‌شید؟ نمی‌دونم چطوری باید توییتم رو تموم کنم. فکر کنم دیگه چیزی نمونده…آره تموم شد!»
اکنون باید دید که چه زمانی بالاخره قابلیت ویرایش توییت به این شبکه اجتماعی اضافه می‌شود، چرا که بسیاری از کاربران راه‌اندازی این ویژگی را از توییتر درخواست کرده‌اند.

نمایش مترجم متن
بستن کادر مترجم
مترجم متن  
کلمه یا عبارت مورد نظر خود را وارد کنید: